Przegląd
Specyfikacja
BA060WV1-100 CELL

BA060WV1-100 CELL Podstawowe informacje
| panel model | BA060WV1-100 CELL |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.0 inch, 480×854 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| BA060WV1-100 CELL cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
BA060WV1-100 CELL Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 480(RGB)×854 (FWVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 163 PPI |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0518×0.1554 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1554×0.1554 mm (H×V) |
| Waga | 26.87g |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Aktywny obszar | 74.592×132.712 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 81.2×140.8 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.0 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
BA060WV1-100 CELL Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 320 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 49% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Transmisyjność | 6.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
BA060WV1-100 CELL Cecha Electronics
| Sterownik IC | Suggest NT35510, OTM8009A, NT35512, TOM8018A |
|---|
BA060WV1-100 CELL Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
